ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ 
медичної  та мікробіологічної промисловості України

Приветствую Вас Гость | RSS

Меню сайта
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 99
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Валюта

Поиск
Календарь
«  Февраль 2009  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Архив записей
Друзья сайта
 • Создать сайт
 • Все для веб-мастера
 • Программы для всех
 • Мир развлечений
 • Лучшие сайты Рунета 
 • Кулинарные рецепты
 • Главная » 2009 » Февраль » 2 » Розширене засідання правління ООРММПУ
  12:45
  Розширене засідання правління ООРММПУ
  23 січня у приміщенні ВАТ «Фармак» відбулося розширене засідання правління Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України (ООРММПУ). У нараді взяли участь Валерій Печаєв, президент ООРММПУ, Віктор Чумак, директор Державного фармакологічного центру МОЗ України-перший віце-президент ООРММПУ, Філя Жебрівська, голова правління ВАТ "Фармак"-віце-президент ООРММПУ, Світлана Буніна, виконавчий директор ООРММПУ, Костянтин Косяченко, заступник директора департаменту регуляторної політики в сфері обігу лікарських засобів та продукції в системі охорони здоров’я МОЗ України (далі — Департамент), Петро Багрій, президент Асоціації фармацевтичних виробників України, представники вітчизняних фармацевтичних виробників, дистриб’юторів, аптечних мереж.

  На нараді були розглянуті наступні питання:

  1.    Про створення банка даних платоспроможності  підприємств оптової і роздрібної торгівлі.

  2.    Про виконання постанови Кабінету Міністрів України від 20 грудня 2008 року № 1122.

  3.   Про проект постанови Кабінету Міністрів України "Питання удосконалення державного контролю лікарських засобів та регулювання цін на них" (опублікований на сайті Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів) та проект постанови КМУ «Про регулювання цін на основні лікарські засоби і вироби медичного призначення».
  4.    Про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування, якими встановлено нульову ставку акцизного збору за 1 л 100% спирту, що використовується виробниками — суб’єктами підприємницької діяльності для виготовлення лікарських засобів (у тому числі компонентів крові і виготовлених з них препаратів), крім лікарських засобів у вигляді бальзамів та еліксирів.
  5    Про прийняття до ООРММПУ нових членів обєднання.

       На засідання були запрошені представники центральних органів виконавчої влади в сфері охорони здоров'я, а саме:

       Падалко Г.В. – Голова Державної інспекції з контролю якості лікарських засобів, Головний державний інспектор з контролю якості лікарських засобів України, Константінов Ю.Б. – директор департаменту регуляторної політики у сфері обігу лікарських засобів і продукції в системі охорони здоров'я МОЗ України. На жаль, жоден предсавник Держлікінспекції на засідання не з'явився. Від департаменту регуляторної політики прийняв участь у роботі засідання Костянтин Косяченко.

   
   
  ПРОТОКОЛЬНЕ РІШЕННЯ

  розширеного засідання правління Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості Україниз питань подолання критичної ситуації, яка виникла на вітчизняному фармацевтичному ринку, та стабілізації ситуації з ціноутворенням на лікарські засоби в умовах фінансово-економічної кризи

  Київ, 23.01.2009 р.

  1. Інформацію президента, першого віце-президента та виконавчого директора Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України (ООРММПУ) взяти до відома.

  2. З метою захисту вітчизняних виробників та дистриб’юторів в умовах фінансово-економічної кризи створити банк інформації щодо платоспроможності дистриб’юторів та аптечних закладів з подальшим розміщенням на сайті ООРММПУ.

  Відповідальні: виконавча дирекція ООРММПУ

  Термін — 10 лютого 2009 р.

  3. З метою рівноправної участі у процесі розвитку фармацевтичної галузі України та для забезпечення прозорої і відкритої діяльності органів виконавчої влади у сфері охорони здоров’я підготувати проект Меморандуму про партнерство та співробітництво між Міністерством економіки України, Міністерством охорони здоров’я України, Конфедерацією роботодавців України та Об’єднанням організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України. Підготувати відповідні листи до МОЗ України та Держлікінспекції щодо:

  • включення представників ООРММПУ до складу колегій;
  • включення до ліцензійної комісії у сфері обігу лікарських засобів представників ООРММПУ;
  • визначення порядку видачі та анулювання ліцензій у сфері обігу лікарських засобів;
  • залучення представників ООРММПУ та інших громадських організацій до роботи відповідних комісій та робочих груп з підготовки проектів законодавчих актів та вирішення нагальних питань фармацевтичної галузі;
  • зняття з сайту Держлікінспекції проекту постанови КМУ «Питання удосконалення державного контролю лікарських засобів та регулювання цін на них»;
  • створення в Департаметі МОЗ відділу, який буде займатися проблемами вітчизняних фармацевтичних виробників.

  Відповідальні: виконавча дирекція ООРММПУ

  Термін — 02 лютого 2009 р.

  4. Звернутися до Міністерства економіки України та МОЗ України щодо надання пропозицій до проекту постанови КМУ «Про регулювання цін на основні лікарські засоби і вироби медичного призначення», а саме з пропозицією встановити граничні націнки тільки на лікарські засоби і вироби медичного призначення, що закуповуються за бюджетні кошти державними і комунальними установами та закладами, а також для придбання їх в аптечних мережах державними і комунальними закладами охорони здоров’я та пільговими категоріями населення.

  5. Звернутися до міністра охорони здоров’я України з проханням надати роз’яснення щодо розмежування функцій у підготовці законопроектів та інших законодавчих актів у сфері обігу лікарських засобів між МОЗ України та Держлікінспекцією.

  Відповідальні: виконавча дирекція ООРММПУ

  Термін — 02 лютого 2009 р.

  6. У зв’язку з набуттям чинності з 10 січня 2009 р. Закону України від 25.12.2008 р. № 797-VI «Про внесення змін до деяких законів України з питань оподаткування», яким внесені зміни до Закону України «Про ставки акцизного збору на спирт етиловий та алкогольні напої» (178/96-ВР) (Відомості Верховної Ради України, 2000 р., № 23, ст. 180 з наступними змінами), — зокрема доповненням до ст. 3 встановлено ставку акцизного збору в розмірі 0 грн. за 1 л 100% спирту на спирт етиловий, що використовується виробниками — суб’єктами підприємницької діяльності для виготовлення лікарських засобів (у тому числі компонентів крові і виготовлених з них препаратів), крім лікарських засобів у вигляді бальзамів та еліксирів, — підготувати звернення до керівництва МОЗ щодо прискорення підготовки проектів постанов КМУ, якими буде встановлено:

  • квоти на отримання спирту підприємствами фармацевтичної галузі;
  • порядок випуску, обігу та погашення податкових векселів, авальованих банком (податкових розписок), що видаються до отримання спирту етилового з акцизного складу, який використовується виробниками — суб’єктами підприємницької діяльності для виготовлення лікарських засобів, встановлюється КМУ;
  • перелік лікарських засобів, для виробництва яких використовується спирт етиловий, затверджується КМУ.

  Відповідальні: виконавча дирекція ООРММПУ

  Термін — 28 січня 2009 р.

  Просмотров: 940 | Добавил: oormmpu | Рейтинг: 0.0/0
  Всего комментариев: 0
  Имя *:
  Email *:
  Код *: