ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ 
медичної  та мікробіологічної промисловості України

Приветствую Вас Гость | RSS

Меню сайта
Категории раздела
Мои файлы [2]
ООРММПУ [17]
документи ООРММПУ
Конфедерація [0]
Документи Конфедерації роботодавців
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 99
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Валюта

Поиск
Календарь
Архив записей
Друзья сайта
  • Создать сайт
  • Все для веб-мастера
  • Программы для всех
  • Мир развлечений
  • Лучшие сайты Рунета 
  • Кулинарные рецепты
  • Главная » Файлы » ООРММПУ

    Галузева угода 2011-2013 роки (Частини 5-7)
    14-Января-2011, 17:14

    5. Спільні зобов’язання Мінохорони здоров’я, Організації роботодавців   та Центральної Ради  профспілки.

          

        5.1. Сторони домовилися:

     5.1.1 Сприяти підприємствам у проведенні колективних переговорів та своєчасному укладенні колективних договорів (внесення змін і доповнень) відповідно до порядку визначеного сторонами і вживати необхідні заходи щодо їх укладення та притягнення винних осіб до відповідальності за ухилення від участі у переговорах, за ненадання інформації, необхідної для колективних переговорів і здійснення контролю, невиконання колективного договору.

     5.1.2. З метою урегулювання трудових та соціально-економічних питань, що можуть виникнути в ході виконання Угоди, проводити зустрічі з керівниками, членами комісії та відповідальними працівниками з обох сторін, а в разі необхідності, проводити спільні засідання Колегії Мінохорони здоров’я , Правління Організації роботодавців   та  Президії Центральної Ради профспілки.

         Представник виборного органу первинної профспілкової організації приймає участь з правом дорадчого голосу на всіх засіданнях Ради акціонерів (спостережної ради).

     5.2.          Спірні питання, що можуть виникнути в ході виконання Угоди, вирішувати в порядку, передбаченому п.1.4 цієї Угоди, а при недосягненні згоди - в порядку, передбаченому ст. 11 Закону України „Про колективні договори і угоди”.

     5.3.Створити необхідні умови для безперешкодної реалізації цієї    Угоди.

     5.4.     Про обов’язковість укладення на підприємствах колективних договорів,  контроль за їх виконанням у  частині додержання умов Галузевої угоди.

     5.5. Здійснювати заходи, спрямовані на стабілізацію, подальший  розвиток та підвищення ефективності виробництва, створення належних соціально-побутових умов працюючим.

          При реорганізації чи реструктуризації підприємства розпочати переговори щодо зайнятості працівників та їх соціально-економічних гарантій.

       5.6.  З  питань охорони праці та здоровя працівників:

       - розглядати матеріали спеціального розслідування нещасних випадків, професійних захворювань та аварій, статистичні звіти з цих питань;

    -         проводити аналіз стану умов та безпеки праці, причин та обставин виробничого травматизму, якості складання актів Н-1, ефективності прийнятих заходів, направлених на попередження нещасних випадків і аварій;

    - протидіяти фактам безпідставного звинувачення потерпілих в причинах нещасного випадку;

        - включити до комплексної програми поліпшення безпеки, гігієни праці та виробничого середовища першочергові заходи з проблем охорони праці підприємств галузі;

       - проводити облік та кожного півріччя аналізувати причини аварій, групових нещасних випадків та нещасних випадків із смертельним наслідком і професійних захворювань;

      - сприяти створенню безпечних і нешкідливих умов праці, належного виробничого побуту для працівників та забезпеченню їх засобами колективного та індивідуального захисту;

       - здійснювати контроль за дотриманням правил і норм охорони праці, доводити до працівників стан  виробничого середовища у місцях проведення робіт, забезпечуючи зниження рівня впливу шкідливих факторів на працівників;

      - здійснювати контроль за проведенням аналізу комісією підприємства з тимчасової втрати працездатності захворюваності працівників, розробленням нею  заходів щодо зменшення витрат на тимчасову непрацездатність, зниженню рівня захворюваності на підприємстві, а також обліку дітей, які потребують санаторно-курортного лікування, оздоровлення в дитячих оздоровчих закладах.

     5.7. Забезпечити проведення регулярних перевірок та здійснення постійного контролю за виконанням цієї Угоди.

     5.8. Звертатись при необхідності до відповідних органів державного управління з питання захисту  прав вітчизняного товаровиробника від імпорту, демпінгованого імпорту та субсидованого імпорту в Україну товару, аналогічного тому, який випускається підприємствами України за обставин і в порядку, визначених чинним законодавством.

    5.9. Забезпечити широке висвітлення в засобах масової інформації  перспективи, завдання, конкретні терміни реструктуризації підприємств галузі, включаючи питання соціального захисту працівників.

     5.10. Співпрацювати з міжвідомчою комісією Кабінету Міністрів України з питань протидії протиправному захопленню підприємств та аналогічними комісіями, створеними при облдержадміністраціях.

     5.11. При призначенні керівника підприємства, організації, установи враховувати думку виборних профспілкових органів.

     5.12. Постійно проводити роботу щодо залучення підприємств недержавної форми власності до організації роботодавців.

      6.   Контроль за виконанням Угоди.

     6.1. Контроль за виконанням цієї Угоди здійснюється комісією, яка вела переговори з укладення Угоди. (Склад комісії додається).

        Відповідні підрозділи Мінохорони здоров’я України, Організація роботодавців, Кримська республіканська, обласні та Київська міська ради профспілки здійснюють поточний контроль виконання Угоди на місцях.

         Зазначені органи та комісія, що вела переговори, згідно зі ст. 15 Закону "Про колективні договори і угоди”, є уповноваженими представниками Сторін у здійсненні контролю за ходом виконання Угоди.

     6.2. Уповноважені представники Сторін у тижневий термін із моменту виявлення недоліків виконання Угоди роблять подання Сторонам, які підписали Угоду.

        Сторони протягом 7 днів з моменту отримання подання повинні провести переговори про усунення недоліків виконання Угоди та про притягнення винних осіб до відповідальності в порядку, передбаченому законодавством.

     

    6.3. Підприємства подають інформацію про хід виконання галузевої Угоди у Мінохорони здоров’я, Організацію роботодавців та ЦР профспілки двічі на рік: за перше півріччя 2011-2013 р.р. до 1.08.2011-2013 р.р.; за 2011-2013 р.р. - до 1.03.2012-2014р.р. за встановленою формою.

     

    6.4. Звіти про хід виконання угоди розглядаються двічі на рік на спільних засіданнях комісій, а при необхідності на спільному засіданні Колегії Мінохорони здоров’я України, Правління Організації роботодавців  та президії Центральної Ради профспілки.

     

    6.5. Міністерство  охорони здоров’я, на запит Центральної Ради профспілки та Об’єднання роботодавців, безкоштовно надає інформацію з питань виробничої діяльності та соціального характеру на підприємствах галузі. 

     

    7.   Відповідальність Сторін.

     7.1. Сторони несуть повну відповідальність за виконання положень Угоди відповідно до чинного законодавства.

     7.2. На вимогу Сторін, що уклали Угоду,  особи, з вини яких порушено чи не виконано зобовязання Угоди, притягуються до відповідальності згідно із законодавством.

        До керівників підприємств, заснованих на державній власності, окрім зазначеного порядку відповідальності, застосовуються умови, що передбачені в контрактах між ними і Мінохорони здоров’я України.

     7.3. Тлумачення окремих положень цієї Угоди здійснюється спільно Сторонами, що її підписали.

    ________________________________ 


    Категория: ООРММПУ | Добавил: oormmpu
    Просмотров: 2601 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0
    Имя *:
    Email *:
    Код *: