ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ 
медичної  та мікробіологічної промисловості України

Приветствую Вас Гость | RSS

Меню сайта
Категории раздела
Мои файлы [2]
ООРММПУ [17]
документи ООРММПУ
Конфедерація [0]
Документи Конфедерації роботодавців
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 99
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Валюта

Поиск
Календарь
Архив записей
Друзья сайта
  • Создать сайт
  • Все для веб-мастера
  • Программы для всех
  • Мир развлечений
  • Лучшие сайты Рунета 
  • Кулинарные рецепты
  • Главная » Файлы » Мои файлы

    Положення Про виконавчу дирекцію ООРММПУ
    23-Июня-2008, 16:02

     

    ПОЛОЖЕННЯ

    ПРО ВИКОНАВЧУ ДИРЕКЦІЮ

    Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України

     

    Це Положення розроблене відповідно до чинного законодавства України та Статуту Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України (надалі скорочено - ООР) і врегульовує питання функціонування виконавчої дирекції ООР.

    І. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

    1.1. Виконавча дирекція є виконавчим органом управління ООР, який здійснює керівництво її поточною діяльністю.

    1.2. До компетенції виконавчої дирекції належать всі поточні питання діяльності ООР, за винятком тих, що належать до компетенції З’їзду (Конференції), Президента та Правління ООР.

    1.3. Виконавча дирекція підзвітна і підпорядкована З’їзду (Конференції), Президенту та Правлінню і організовує виконання їх рішень, які є для неї обов’язковими.

    1.4. У своїй діяльності виконавча дирекція керується діючим законодавством України, Законом України „Про організації роботодавців”, Статутом ООР, цим Положенням, а також рішеннями З’їзду (Конференції), Президента та Правління ООР..

    1.5. Члени виконавчої дирекції є посадовими особами ООР і несуть персональну відповідальність за виконання покладених на них обов’язків відповідно до чинного законодавства України.

    1.6. Виконавча дирекція діє від імені ООР в межах повноважень, передбачених чинним законодавством України, Статутом ООР та рішеннями З’їзду (Конференції), Президента та Правління ООР.

    ІІ. СКЛАД ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ ТА ПОРЯДОК ЙОГО ФОРМУВАННЯ

    2.1. Виконавча дирекція визначається у кількості і на термін, передбачені в цьому Положенні. Склад виконавчої дирекції встановлюється відповідно до штатного розкладу та діє відповідно до норм цього Положення.

    2.2. До складу керівництва виконавчої дирекції входять виконавчий директор, та заступник виконавчого директора.

    2.3. Виконавчий директор обирається та відкликається Правлінням за поданням Президента ООР.

    2.4. Виконавчий директор обирається на термін 5 (п’ять) років.

    2.4. Повноваження виконавчого директора та членів виконавчої дирекції припиняються достроково виключно у разі:

    - складання повноважень за особистою заявою виконавчого директора;

    - визнання його судом недієздатним або безвісно відсутнім;

    - тривалої хвороби або смерті;

    - за рішенням Президента та Правління ООР, якщо таке не суперечить чинному законодавству.

    2.6. У разі порушення виконавчим директором положень законодавства України Статуту ООР чи даного Положення, Президент та Правління ООР можуть прийняти рішення про припинення його повноважень та за поданням Президента призначити виконуючого обов’язки до прийняття відповідного рішення на правлінні ООР.

    ІІІ. ПОВНОВАЖЕННЯ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ

    3.1. До повноважень виконавчої дирекції відносяться всі питання поточного управління роботою ООР, крім питань, визначених в Статуті ООР, як повноваження Загальних Зборів, Президента та  Правління.

    3.2. За рішенням Загальних Зборів, Президента та Правління ООР на виконавчу дирекцію може бути покладена частина їх повноважень, які згідно зі Статутом ООР не відносяться до виключної компетенції цих органів.

    3.3. Виконавча дирекція не має права делегувати свої повноваження іншим особам або органам, якщо інше прямо не встановлено законодавчими актами України або Статутом ООР.

    3.4. До компетенції Виконавчої дирекції відноситься:

    - проведення попередньої роботи з  профспілками, представниками органів виконавчої влади та місцевого самоврядування щодо підготовки та підписання Галузевої угоди;

    - розроблення та подання на затвердження Президенту та Правлінню ООР пропозиції щодо підготовки та проведення З’їзду ООР;

     - розроблення та подання на розгляд Президенту та Правлінню ООР пропозиції щодо утворення комісій, комітетів, інших робочих органів ООР, положень про них;  

    - здійснення необхідних дій для оприлюднення результатів діяльності Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України, в тому числі за допомогою засобів масової інформації та Інтернет-ресурсів;

    - моніторинг нормативно-правових актів держави з питань розвитку та покращення діяльності фармацевтичної галузі;

    - безпосередня участь у підготовці проектів нормативних документів з питань економічного та науково-технічного розвитку галузі, проблем реєстрації, виробництва, реалізації та підвищення якості лікарських засобів;

    - здійснення інших дій для виконання поточних планів та завдань Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України.

    ІV. ВИКОНАВЧИЙ ДИРЕКТОР ТА ЙОГО ПОВНОВАЖЕННЯ

    4.1. Керівництво роботою виконавчої дирекції здійснює виконавчий директор, а у разі його відсутності його обов’язки виконує заступник виконавчого директора (за наказом).

    4.2. Виконавчий директор відповідно до чинного законодавства та цього Положення є уповноваженим представником, який без довіреності представляє Об’єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України у відносинах з установами, підприємствами, організаціями, органами державної влади в Україні та за її межами. Право діяти від імені ООР без довіреності (відповідного наказу) має виключно виконавчий директор.

    4.3.  Виконавчий директор очолює роботу виконавчої дирекції, від імені ООР укладає угоди (договори), а також представляє інтереси ООР перед іншими особами в межах своєї компетенції.

    4.4. Виконавчий директор має такі повноваження:

    - право підпису від імені ООР угод та інших документів, пов’язаних з її діяльністю, має право банківського підпису;
     - затвердження правил внутрішнього розпорядку та правил господарської діяльності організації та інших внутрішніх документів;

    - готувати та подавати на затвердження Президенту ООР штатний розклад та зміни до посадових окладів штатних працівників Виконавчої дирекції, розміри та порядок їх преміювання, заохочення, накладення стягнень;

    - організація бухгалтерського обліку та звітності;

    - підписання угод та фінансово-господарських документів від імені ООР, що не відносяться до виключної компетенції З’їзду (Конференції), Президентата Правління ООР, видача доручень;

    - виконання інших функцій та вирішення інших поточних питань, які покладені на нього відповідно до Статуту та рішень Загальних Зборів ООР.

    V. ГОСПОДАРСЬКА ДІЯЛЬНІСТЬ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ

    5.1. З метою виконання статутних завдань, матеріального та організаційного забезпечення своєї діяльності, виконавча дирекція може набувати майно та майнові права відповідно до статусу  неприбуткової організації.

    5.2. Виконавча дирекція веде оперативний, бухгалтерський та статистичний облік у встановленому порядку, сплачує встановлені обов'язкові платежі до бюджету в порядку і  розмірах, визначених чинним законодавством. Відповідальність за ведення обліку та своєчасне подання бухгалтерської звітності покладається на Президента, Виконавчого директора та бухгалтера ООР.

    VI. МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ ВИКОНАВЧОЇ ДИРЕКЦІЇ

    6.1. Виконавча дирекція підтримує прямі міжнародні контакти та зв'язки в порядку, передбаченому чинним законодавством, міжнародними договорами та цим Положенням.

    6.2. Виконавча дирекція вивчає досвід роботи міжнародних організацій та обмінюється інформацією щодо інноваційних форм і методів роботи.

    6.3. Виконавча дирекція має право від імені ООР брати участь у реалізації міжнародних програм та проектів, діяльності міжнародних організацій.

    І. МАТЕРІАЛЬНЕ ТА ФІНАНСОВЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ДІЯЛЬНОСТІ, ОПЛАТА ПРАЦІ  ТА РОЗПОРЯДОК РОБОТИ  ВИКОНАВЧОЇ  ДИРЕКЦІЇ

    7.1. Виконавча дирекція має у своїй власності майно та кошти, а також рахунки в банківських установах.

    7.2. У власності Виконавчої дирекції можуть бути: кошти, будівлі, споруди, транспортні засоби, інше майно, яке їм не заборонено мати у відповідності до чинного законодавства.

    7.3. Кошти та майно Виконавчої дирекції спрямовуються виключно на виконання статутних завдань ООР.

    7.4. Діяльність Виконавчої дирекції фінансується за рахунок членських внесків, доброчинних відрахувань, благодійних внесків, грантів.

    7.5. Майно Виконавчої дирекції складається з майна, переданого членами ООР або державою, набутого від членських внесків, пожертвуваного громадянами, підприємствами, установами та місцевими осередками, а також придбаного за рахунок власних коштів чи на інших підставах, не заборонених законом.

    7.6. Джерелами фінансування поточної діяльності Виконавчої дирекції є:

    - членські внески;

    - кошти або майно, які надходять безоплатно або у вигляді безповоротної фінансової допомоги або добровільних пожертвувань;

    - пасивні доходи;

    - кошти, які надходять від проведення власної господарської діяльності;

    - дотації або субсидії, отримані з державного або місцевого бюджетів, державних та інших цільових фондів або у межах благодійної, у тому числі гуманітарної, допомоги та технічної допомоги, що надається відповідно до чинного законодавства. 

     

    Категория: Мои файлы | Добавил: oormmpu
    Просмотров: 1385 | Загрузок: 0 | Рейтинг: 0.0/0
    Всего комментариев: 0
    Имя *:
    Email *:
    Код *: