ОБ'ЄДНАННЯ ОРГАНІЗАЦІЙ РОБОТОДАВЦІВ 
медичної  та мікробіологічної промисловості України

Приветствую Вас Гость | RSS

Меню сайта
Категории раздела
Мои файлы [2]
ООРММПУ [17]
документи ООРММПУ
Конфедерація [0]
Документи Конфедерації роботодавців
Наш опрос
Оцените мой сайт
Всего ответов: 93
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Форма входа
Валюта

Поиск
Календарь
Архив записей
Друзья сайта
 • Создать сайт
 • Все для веб-мастера
 • Программы для всех
 • Мир развлечений
 • Лучшие сайты Рунета 
 • Кулинарные рецепты
 • Главная » Файлы » ООРММПУ

  Галузева Угода на 2011-2013 роки (1-2)
  [ Скачать с сервера (188.0 Kb) ] 17-Января-2011, 16:59


  ГАЛУЗЕВА    УГОДА

   між Міністерством охорони здоров’я України,

  Об’єднанням організацій роботодавців медичної та мікробіологічної   промисловості України та

   Центральною Радою профспілки працівників хімічних та нафтохімічних галузей промисловості України

   на 2011-2013 роки

   Київ                                                                    2010

   

   1.   Загальні положення.

   1.1. Галузева Угода (далі-Угода) укладена відповідно до Закону України "Про колективні договори і угоди” між повноважними представниками власників та організацією роботодавців, які обєдналися для ведення колективних переговорів, в особі:

      - Міністерства охорони  здоров’я України (далі – МОЗ);

  - Об’єднання  організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України (далі – Організація роботодавців) з однієї сторони, та

  - Центральної Ради профспілки працівників хімічних та нафтохімічних  галузей  промисловості України (далі-ЦР профспілки) , з другої  сторони    (далі - Сторони).

   1.2. Сторони визнають одна одну, після укладення Угоди, єдиним партнером у вирішенні правових, трудових, соціально-економічних та інших питань працівників підприємств, установ і організацій медичної та мікробіологічної галузей промисловості (далі - Підприємства), відповідно до Положення про  МОЗ, Статуту Організації роботодавців та Статуту профспілки.

   1.3. Метою Угоди є регулювання виробничих, трудових і соціально-економічних відносин, забезпечення конституційних прав і гарантій працівників,  роботодавців, зайнятих у медичній та мікробіологічній   галузях промисловості (далі – галузі).

   1.4. До закінчення строку дії Угоди до неї можуть вноситись зміни і доповнення лише при взаємній згоді сторін. Пропозиції про зміни і доповнення подаються сторонами у письмовій формі не пізніше ніж за один місяць / про зміни в умовах оплати праці - за два місяці/ до їх введення в дію. Про згоду внести зміни протилежна сторона повідомляє письмово. При недосягненні згоди спірні питання розглядаються у відповідності до Закону України "Про колективні договори і угоди”.

   1.5. Положення цієї Угоди та зміни до неї є обов’язковими для всіх підприємств галузі в ході укладення та виконання колективних договорів або внесення змін  та доповнень до них.

  1.6. Укладення колективних договорів на підприємствах рекомендується проводити до 15 березня поточного року, а внесення змін та доповнень до них -  протягом терміну їх дії  відповідно до встановленого порядку.

   2.     Строк і сфера дії положень Угоди.

   2.1. Угода набуває чинності з дня її підписання представниками Сторін і діє до укладення нової або перегляду цієї Угоди.

   2.2. У випадку зміни складу, структури, реорганізації Сторін, що уклали Угоду, вона зберігає чинність протягом строку, на який вона укладена.

      Умови Угоди залишаються обов’язковими для підприємств-банкрутів на весь період проведення процедури банкрутства або санації.

   

  2.3. Положення цієї Угоди є обов’язковими для виконання Сторонами, діють безпосередньо і поширюються на всі підприємства галузі незалежно від форм власності і господарювання, що перебувають у сфері дії  хоча б однієї із Сторін, які підписали Угоду”.

   2.4. Гарантії, передбачені даною Угодою, є мінімальними. Соціально-економічні пільги та компенсації, які передбачені  колективними договорами не можуть бути нижчі рівнів, встановлених цією Угодою та законодавством.

      Колективними договорами, за рахунок власних коштів підприємств для працівників, можуть встановлюватись додаткові, порівняно з цією Угодою, трудові та соціальні пільги і гарантії.

   

  Категория: ООРММПУ | Добавил: oormmpu
  Просмотров: 2138 | Загрузок: 310 | Комментарии: 1 | Рейтинг: 1.3/3
  Всего комментариев: 0
  Имя *:
  Email *:
  Код *: